Atdi 1998 - 2002
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum membincangkan segala aktiviti ex-student ATDI dari 1998 hingga 2002

HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

Cadangan l Apa Boleh Bagi Forum ni Menarik Tertarik Da Bomb

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Rees
Penguatkuasa
Penguatkuasa
Rees

Number of posts : 87
Job/hobbies : Gurl :P

Cadangan l Apa Boleh Bagi Forum ni Menarik Tertarik Da Bomb Empty
PostSubject: Cadangan l Apa Boleh Bagi Forum ni Menarik Tertarik Da Bomb   Cadangan l Apa Boleh Bagi Forum ni Menarik Tertarik Da Bomb EmptyTue Jun 02, 2009 3:33 pm

Korang rasa ape yang bole buat:

(1) Forum ni cantik menarik
(2) Tak log in sehari rasa rindu
(3) Budak2 seronok layan n selalu log in.
(4) Orang luar pun tgk n dgr jeles je
(5) Ape2 lagi la.

Sila la bagi yang bernas k?

Thanks study
Back to top Go down
http://profiles.friendster.com/11107293
Rees
Penguatkuasa
Penguatkuasa
Rees

PostSubject: Re: Cadangan l Apa Boleh Bagi Forum ni Menarik Tertarik Da Bomb   Cadangan l Apa Boleh Bagi Forum ni Menarik Tertarik Da Bomb EmptyTue Jun 02, 2009 3:36 pm

Di a.k.a Mr. Admin..
boleh tak kalau kita tukar font Colour.

Untuk tulisan yang warna GOLD ni.
Tukar Colour dengan yg belawan sket ngan tulisan colour PUTIH.

Bagi nampak jelas Tajuk2 yang dipaparkan.
ok tak?
Back to top Go down
MQ
n e w b i e
n e w b i e
MQ

Number of posts : 10
Job/hobbies : BANKERS

PostSubject: Re: Cadangan l Apa Boleh Bagi Forum ni Menarik Tertarik Da Bomb   Cadangan l Apa Boleh Bagi Forum ni Menarik Tertarik Da Bomb EmptyTue Jun 02, 2009 11:58 pm

WHAT EVER IT IS KENE ADA PEMINAT YANG BOLEH KATA SEMINGGU SEKALI LA PALING KOMAN LOG IN & UPDATE PERSONAL DETAIL (KALU ADA) & OUR GROUP NEWS OR DETAIL...MAKSUD AKU BERI PENDAPAT & BERKONGSI CERITA..

TENTANG PAGE PUNY COLOUR DAN BENDE YANG LAIN TU BAGI AKU BENDE REMEH...KLU BETUL MEREKA SUME NAK JOIN FORUM APA JENISCOLOUR KE FORUMKITE NI MEREKA AKAN MASUK

Last edited by MQ on Wed Jun 03, 2009 12:00 am; edited 1 time in total (Reason for editing : LUPE LIRIKLA...LIRIKXKUNCI BETUL2)
Back to top Go down
Rees
Penguatkuasa
Penguatkuasa
Rees

PostSubject: Re: Cadangan l Apa Boleh Bagi Forum ni Menarik Tertarik Da Bomb   Cadangan l Apa Boleh Bagi Forum ni Menarik Tertarik Da Bomb EmptyWed Jun 03, 2009 10:13 am

tula..
aku dah:

(1) buat satu new topic dalam FS Froum..
(2) Tambah tread2 yang baru untuk tarik minat mereka.

masalah satu je.
bagaimana untuk buat mereka aware dan sayang kat Forum ni?
secara tak langsung akan rindu kalau tak log in?

cane?
brainstorm sket leh?
Back to top Go down
Zedi
Admin
Admin
Zedi

Number of posts : 81

PostSubject: Re: Cadangan l Apa Boleh Bagi Forum ni Menarik Tertarik Da Bomb   Cadangan l Apa Boleh Bagi Forum ni Menarik Tertarik Da Bomb EmptyThu Jun 04, 2009 11:15 am

tak tau le..
aku rase masalah utama..sbb takde mase dan takde keinginan..dan tak sume geng2 kite yg ade peluang online..mgkin sebulan 2x je....papehalpun..aku tak kesah..kalu ko tgk yg post kat forum ni dan yg dah register..ciput je..so..buat2 macam meriah sudah..hihihihi..

dan kalu nak kasi meriah...kene ramai yg register..dan post..bg idea2 baru..create topic2 baru..lame2 meriah le..lgpun batch kite brp org sngt..korang tgk le sendiri brp ramai yg register.. 17 org je!! yg post plak..4/5 org je..!!..sbb tu dulu aku nak open pada batch lain..ini bukan soal serabut, sesat, tp soal survival forum ni..dan semakin lama aku makin bosan..sbb takde ape2 dlm forum ni..

ini just pendapat aku le..setiap bende pasti ada pro dan contra..mgkin contranya kalu kite open pada batch lain..serabut+kelam kabut+caca marba dan sebagainya..tp cuba fikir secara positif..kalu batch lain join pun..aku rase takde bnyk masalah...kite bleh kenal2 balik ngan senior2..org yg dulu buli2 kite...dan mmberi peluang pada kite nak buat reunion ngan batch2 lain..tak pun adakan "game" lawan ngan batch lain..aku tak anggap yg diorg ni bawak masalah besar...

dan mgkin gak kite bleh hadkan batch mane yg join..mgkin senior2 kite je..junior takyah..itupun bisa diatur..mcm aritu..main futsal kat sport planet..cuma abg mike je yg ade..kalu ade bdk2 batch die ramai sketkan meriah..boleh share experiance+mgkin peluang pekerjaan...lgpun kite ni dah besau kan..anggap je cite2 dulu..tu sbg tauladan.."ala..budak2 le katekan.."

dan kalu nak lagi syok..boleh ajak bdk2 atpn join gak..so forum ni boleh dijadikan satu platform utk kite beramah mesra..sharing..dan merapatkan silaturahim.."takde niat lain ek..hehehehe"..Dan masalah name forum ni..itu aku bleh edit..takde masalah...

Tp aku taknak dikatekan admin yg mengamalkan konsep diktator..kukubesi..so sbb tu aku mintak pendapat korang dan buat servey..sbb ramai yg tak mau..so aku proceed je ikut..skrg ni..forum ni pun slow...so.."lu orang pikir le sendri.."

p/s = aku tak marah..cuma bg pendapat...kalu xleh terima pun takpe..tak susahkan aku pon..heheheheh
Back to top Go down
https://atdi02members.forumotion.com
Sponsored content

PostSubject: Re: Cadangan l Apa Boleh Bagi Forum ni Menarik Tertarik Da Bomb   Cadangan l Apa Boleh Bagi Forum ni Menarik Tertarik Da Bomb Empty

Back to top Go down

Cadangan l Apa Boleh Bagi Forum ni Menarik Tertarik Da Bomb
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Cadangan | Open Forum
» Masalah berkenaan web forum ni